Dom Zawadka gm. Wadowice, Cynamonowa
Zawadka gm. Wadowice Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 01 Maj, 2026 13:13
1 249 000 zł
9051 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:138 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:838 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2020
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 249 000 zł / 9051 zł/m2
Opis oferty
Nowy dom w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania.Dom wybudowany z Pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem 20 cm, dachówka ceramiczna, dach ocieplony wełną. rolety w oknach. garaż oraz brama wjazdowa na pilota.
Kameralne osiedle. spokojne piękne miejsce dla Ciebie.
Zawadka doskonała lokalizacja w pobliżu Wadowic. w pobliżu sklep, kaplica, przystanek autobusowy a w wokół góry, spokój i przepiękne widoki.
Parter:
Wiatrołap - 3,25 m2
Pralnia - 6,00 m2
Hol - 6,17 m2
Salon - 24,50 m2
Kuchnia - 8,78 m2
Łazienki - 5,08
Kotłownia - 7,55 m2
Garaż - 20,93 m2
Piętro:
Przedpokój - 5,40 m2
Sypialnia - 14,38 m2
Pokój - 9,19 m2
Garderoba - 4,30 m2
Łazienka - 5,03 m2
Pokój - 10,83 m2
Pokój - 12,50 m2
Razem - 138 m2
Dom w pełni wyposażony, piękna kuchnia, dwie łazienki, garaż, kotłownia, osobno pralnia, 4 sypialnie i garderoba. Salon z wyjściem na taras i doskonałym widokiem.
Zapraszamy na prezentację.
Szczegóły oferty:
POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI DORADCA
34-100 Wadowice ul. Mickiewicza 6
Grzegorz Oleksiński LICENCJA POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI NR 23279
tel. 696 - pokaż numer telefonu -
Za czynności pośrednictwa w zakupie nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji od ostatecznej ceny zakupu.
Bezpieczna transakcja za pośrednictwem DORADCA NIERUCHOMOŚCI:
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku,
- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza,
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU,